Home » Slapukai

Slapukai – informacijos saugojimas jūsų kompiuteryje

Kas yra slapukai?

Siekdami, kad jums būtų kuo patogiau naršyti svetainėje, jūsų kompiuteryje išsaugome nedidelę duomenų rinkmeną, vadinamą slapuku.

Dauguma didelių svetainių ar interneto paslaugų teikėjų tą taip pat daro. Slapukai svetainei padeda atsiminti jūsų nustatymus – kalbą, šrifto dydį ir kitas nuostatas, kurios nurodo, kaip jūs norite matyti svetainę savo kompiuteryje – tam, kad duomenų nereikėtų iš naujo įvedinėti sugrįžus į svetainę. Ši interneto svetainė naudoja ‘WordPress’ platformos ir su ‘WordPress’ susietų priedų (angl. plug-in) slapukus, kurie palengvina svetainės naršymą. Taip pat svetainė naudoja ‘Google Analytics’ slapukus leidžiančius stebėti svetainės naršymo dinamiką.

Kaip galite valdyti slapukus?

Prireikus galite valdyti ir (arba) ištrinti slapukus – išsamesnę informaciją galite rasti AboutCookies.org. Apie ‘Google Analytics’ naudojamus slapukus rasite čia https://developers.google.com/analytics/devguides/collection/analyticsjs/cookie-usage

Galite ištrinti visus slapukus, kurie jau yra išsaugoti jūsų kompiuteryje, ir daugumoje naršyklių galite nustatyti, kad jų išsaugojimas būtų blokuojamas. Tačiau tai padarę kai kurias pasirinktis turėsite nustatyti rankiniu būdu kas kartą apsilankę svetainėje.

Vėliavusiuvimas.lt slapukus naudoja tik aukščiau nurodytais tikslais. Privačios informacijos apie puslapio naudotojus nerenka ir atskyrai nesaugo.